Франківські медики врятували руку дівчинці, яка впала з висоти (ФОТОФАКТ)

Автор: Зелінська Тетяна

21 Вер, 2023 11:15

Поділитись публікацією
Франківські медики врятували руку дівчинці, яка впала з висоти (ФОТОФАКТ)

В Івано-Франківській обласній дитячій лікарні вперше у відділенні травматології було встановлено вакуумно-асистовану компресійну (ВАК) систему, що дозволило врятувати руку маленькій пацієнтці.

Про це “Галка” інформує з посиланням на Івано-Франківську обласну клінічну лікарню.

Медики розповіли, що під час нещасного випадку Ангеліна впала з висоти та прибула до лікарні у стані середньої тяжкості. Вона скаржилась на біль та порушення функції, рана мала гнійні виділення і вимагала вторинної хірургічної обробки.

“Завдяки надзвичайному професіоналізму наших лікарів, а також підтримці кафедри травматології і ортопедії ІФНМУ професора Вадима Сулими, лікаря ортопеда травматолога ОДКЛ Юлії Філяк і завідуючого відділенням Юрія Балюка, ми змогли врятувати кінцівку маленької Ангеліни”, – йдеться у дописі.

Після травматичної обробки рани лікарі вирішили встановити ВАК систему, щоб покращити процес загоєння та запобігти запаленню. Через шість днів після встановлення апарату ВАК, він був демонтований, а рана зашита. Ангеліна була виписана додому без ознак запалення і з надією на швидке відновлення.