Франківські міліціонери вшанували Героїв Небесної сотні

Автор: Людмила Баран

20 Лют, 2015 17:25

Франківські міліціонери вшанували Героїв Небесної сотні

Робочий день правоохоронців 20 лютого розпочався з реквієму пам’яті героїв «Небесної сотні», які віддали життя за майбутнє України, її волю і незалежність. Про це повідомляють у прес-службі УМВС області.

Читайте також: Дорогою, викладеною свічками, сотні людей проводжають "Семена" до храму (ФОТО)

“Останні події в Україні записали нову сторінку і утворили новітню історію нації. На жаль, ця нова віха знову з кровопролиттям, – зазначив у своєму виступі очільник прикарпатської міліції Микола Семенишин. –  Але вона дала могутній початок глибоких змін в українському суспільстві, які стали переломним етапом у свідомості громадян усіх суспільних інституцій. Народ довів свою силу і міць, свій незламний дух, значимість, щоправда заплативши життями справжніх патріотів. Але з кожним днем героїчний приклад «Небесної сотні» продовжує зміни в суспільстві як загалом так і кожного відомства зокрема. Змінилася нині і українська міліція. Робота її стала прозорою, результативнішою і ближчою до народу”.

Начальник УМВС  зазначив, що у відомстві  вивчають думку людей, щодо принципів і підходів роботи правоохоронців і чують багато позитивних відгуків. Дієво реагують на критику та втілюють пропозиції щодо тіснішої співпраці з людьми.

“Міліція стоїть на порозі реформ, і після проведення їх будуть ще суттєвіші зміни і позитивніша динаміка. Переконаний, що залишаться працювати чесні і професійні кадри, а не ті хто підриває авторитет міліції. Це наш обов’язок всіх і кожного перед пам’яттю загиблих героїв «Небесної сотні» і перед громадянським суспільством”, – заявив Микола Семенишин.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...