Франківські митники виявили порушення митних правил на 800 тисяч гривень

Автор: Єва Жасминова

24 Січ, 2019 09:17

Франківські митники виявили порушення митних правил на 800 тисяч гривень

24Як повідомили в Івано-Франківській митниці ДФС, під час опрацювання інформації, отриманої від своїх колег з країн Європейського союзу, працівники управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії митниці виявили 5 випадків розмитнення легкових автомобілів за підробленими договорами купівлі-продажу.

Зокрема встановлено, що в документах, наданих громадянами для перевірки, занижено вартість придбання транспортних засобів та змінені  відомості щодо осіб, які їх придбавали.

За даними фактами Івано-Франківською митницею порушено 5 адміністративних справ про порушення митних правил за частиною 1 статті 483 Митного кодексу України на загальну суму понад 796 тисяч гривень.

Рішення про притягнення осіб до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу та конфіскації автомобілів буде приймати суд.

Нагадаємо, до 22 лютого 2019 року громадяни мають право скористатись пільговою ставкою акцизного податку із застосуванням коефіцієнта 0,5 при оформленні транспортних засобів, ввезених на митну територію України в митних режимах «транзит» та «тимчасове ввезення» з 1 січня 2015 року з порушенням умов їх ввезення. Пільговий період визначення ставки акцизного податку терміном 90 днів, встановлено Законом від 8 листопада 2018 року № 2611-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів».

 

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 


Loading...