Франківські науковці стали “оскароносцями” (ФОТО)

Автор: Застава Максим

14 Сер, 2019 11:43

Франківські науковці стали “оскароносцями” (ФОТО)

Днями в Києві, в день Святого Пантелеймона, в приміщенні Національної філармонії відбулась церемонія нагородження переможців щорічного конкурсу «Відзнака за професіоналізм і милосердя «Орден Святого Пантелеймона», або як його іменують – «Медичний Оскар». Його володарями стали і франківці.

Читайте також: На Прикарпатті 2020 оголосили роком пам'яті депортацій українців у ХХ столітті

Про це інформує пресслужба Івано-Франківського медуніверситету.

У результаті попереднього відбору до заключного туру Поважною радою конкурсу були допущені по чотири представники в кожній із восьми номінацій.

За словами голови регіональної ради Івано-Франківської області, професора ІФНМУ Володимира Боцюрка, відзнаки за професіоналізм і милосердя «Орден Святого Пантелеймона», від Прикарпаття із шести учасників, які брали участь в різних номінаціях, п’ятеро потрапили у фінал. За умовами конкурсу, тільки один конкурсант у кожній номінації міг отримати орден або медаль Святого Пантелеймона, в залежності від вікової групи. Ця нагорода є найпрестижнішою серед медичної спільноти.

“Приємно, що з молодих лікарів до 35 років, рішенням Поважної ради в номінації «За лікарське мистецтво» медалі Пантелеймона удостоєний асистент кафедри хірургії післядипломної освіти Івано-Франківського національного медичного університету, кандидат медичних наук Олексій Гудз. Розроблені і застосовані ним мікрохірургічні операції на судинах допомогли врятувати від ампутації кінцівок та інсульту десятки пацієнтів. Своє мистецтво лікування він демонстрував навіть у провідних клініках США і Великобританії, проводячи там майстер-класи”, – зазначають в ІФНМУ.

Ще четверо номінантів зі Франківська отримали нагороди з врученням Прослави. Серед них професор, завідувач кафедри отоларингології ІФНМУ Василь Попович в номінації «Новатор охорони здоров’я», завідувач відділення судинної хірургії обласної клінічної лікарні Володимир Гінчицький в номінації «За досягнення у міжнародному співробітництві в охороні здоров’я», медичний капелан обласного клінічного хоспісу отець Ярослав Рохман в номінації «Взірець служіння суспільству» і ассистент кафедри ортопедичної стоматології ІФНМУ, кандидат медичних наук Володимир Палійчук в номінації «За наукові розробки в медицині».

Нагороди вручали члени Поважної ради перший Президент України Леонід Кравчук, почесний Патріарх Філарет, екс-прем’єр-міністр України Юрій Єхануров, екс-міністр закордонних справ Володимир Огризко, президент Академії медичних наук Віталій Цимбалюк, президент Академії педагогічних наук Василь Кремінь.

Зазначається, що Івано-Франківщина була представлена найбільшою кількістю номінантів на отримання нагород. Оргкомітет конкурсу особливо відмітив, що прикарпатці найкраще дотримувались дрес-коду при церемонії нагородження, що є неодмінною умовою участі в ній.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...