Франківські науковці представляють у Празі власні розробки нових технологій

Автор: Жанна Головенко

29 Sep, 2023 09:53

Поділитись публікацією
Франківські науковці представляють у Празі власні розробки нових технологій

З 25 по 29 вересня доцент кафедри інформаційних технологій Університету Короля Данила Андрій Бойчук брав участь у Міжнародній науковій конференції Flatlands 2023, котра цього  року була у Празі.

Це одна з найбільш рейтингових та найбільш відвідуваних конференцій у світі, яка цього року зібрала понад 250 учасників зі всіх континентів, пише Галка

Основний фокус конференції – сучасні та мультифункціональні 2D-матеріали та їх застосування. Велика кількість доповідей та презентацій цього року стосується нових технологій побудови надсучасних процесорів на базі 2D матеріалів та їх майбутнього використання для підвищення швидкодії комп’ютерів та розвитку штучного інтелекту.

На конференції Андрій Бойчук презентував власні розробки у сфері створення, властивостей та використання двовимірних структур Na-Mn-O для високоємнісних натрієвих джерел енергії.

“Відрадно, що спільна робота Андрія Бойчука та Тетяни Бойчук, яка також презентує свої результати, є єдиною, що представлена українськими науковцями на цій конференції”, — йдеться у повідомленні. 

Читайте також: Як в Університеті Короля Данила розвінчують міфи про приватну освіту