Франківські перевізники не хочуть безкоштовно возити пенсіонерів

Автор: Турій Роман

19 May, 2014 08:27

Поділитись публікацією
Франківські перевізники не хочуть безкоштовно возити пенсіонерів

Франківські перевізники, які протягом минулої п’ятниці і суботи не виходили на маршрути, бо страйкували, кажуть, що влада їх не хоче чути.

Читайте також: "Нічого ставити ми не будемо" - перевізники про GPS та компостери, яких чекали з 1 вересня

Зокрема, про це відзначає голова Асоціації перевізників Василь Бамбуза. За його словами, перевізники хочуть не лише, щоби їм дозволили підняти вартість проїзду до трьох гривень, а й скасували безоплатне перевезення пенсіонерів у необмежній кількості.

«Перевізники їх везуть за свої гроші», – каже Василь Бамбуза.

Окрім того, перевізники відзначають, що окремі франків ці вдаються до шахрайства, аби не платити у маршрутці, а саме: купують пенсійні посвідчення на базарах за 50 гривень.

Нагадаємо, перевізники оголосили про страйк і не вийшли на маршрути минулої п’ятниці. Міська влада розцінила такі дії, як саботаж і пригрозила перевізникам розриванням угод з ними і оголошенням нового конкурсу на маршрути. Окрім того, представники влади вважають, що вимоги франківських перевізників завищені, оскільки у Західній України лише у Львові ціна у маршрутках складає три гривні, проте тамтешні перевізники возять пенсіонерів у необмежній кількості протягом всього дня безкоштовно.

Теги: