Франківські перевізники не хочуть безкоштовно возити пенсіонерів

Автор: Турій Роман

19 May, 2014 08:27

Франківські перевізники не хочуть безкоштовно возити пенсіонерів

Франківські перевізники, які протягом минулої п’ятниці і суботи не виходили на маршрути, бо страйкували, кажуть, що влада їх не хоче чути.

Читайте також: Франківські перевізники відновлюють автобус для АТО (ФОТОФАКТ)

Зокрема, про це відзначає голова Асоціації перевізників Василь Бамбуза. За його словами, перевізники хочуть не лише, щоби їм дозволили підняти вартість проїзду до трьох гривень, а й скасували безоплатне перевезення пенсіонерів у необмежній кількості.

«Перевізники їх везуть за свої гроші», – каже Василь Бамбуза.

Окрім того, перевізники відзначають, що окремі франків ці вдаються до шахрайства, аби не платити у маршрутці, а саме: купують пенсійні посвідчення на базарах за 50 гривень.

Нагадаємо, перевізники оголосили про страйк і не вийшли на маршрути минулої п’ятниці. Міська влада розцінила такі дії, як саботаж і пригрозила перевізникам розриванням угод з ними і оголошенням нового конкурсу на маршрути. Окрім того, представники влади вважають, що вимоги франківських перевізників завищені, оскільки у Західній України лише у Львові ціна у маршрутках складає три гривні, проте тамтешні перевізники возять пенсіонерів у необмежній кількості протягом всього дня безкоштовно.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry