Франківські першокласники вивчатимуть правила безпеки в інтернеті (ФОТО)

Автор: Сидорчук Василь

10 Вер, 2018 11:43

Поділитись публікацією
Франківські першокласники вивчатимуть правила безпеки в інтернеті (ФОТО)

Усі педагоги перших класів Нової української школи закладів загальної середньої освіти Івано-Франківська отримали навчально-методичний посібник із цифрового громадянства й безпеки «Обачність. Пильність. Захист. Ввічливість. Сміливість».

Про це пише прес-служба департаменту освіти і науки Івано-Франківської міської ради, інформує “Галка”.

Навчальний посібник розроблений Google у співробітництві з Альянсом із захисту безпеки користувачів в Інтернеті (InternetKeepSafeCoalition, іKeepSafe. org),  Він рекомендований для використання комісією з інформатизації закладів освіти Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України.

Посібник містить матеріали та методики, необхідні для викладання основ безпеки в Інтернеті. Плани уроків призначені для учнів початкової школи та зосереджені на ключових принципах мережевого етикету й безпеки. Вони допоможуть учителям виховати в дітях обережність і відповідальність під час роботи в Інтернеті.

Посібник охоплює 5 тем: «Діліться з обачністю» (обачність в інтернеті), «Не піддавайтеся обману» (пильність в інтернеті), «Бережіть свої таємниці» (захист в інтернеті), «Круто бути доброзичливим!» (доброзичливість в інтернеті), «Сумніваєтеся? Спитайте!» (сміливість в інтернеті).