Франківські підлітки відвідають міжнародний футбольний саміт у Німеччині

Автор: Костинюк Олександр

29 Сер, 2019 17:47

Франківські підлітки відвідають міжнародний футбольний саміт у Німеччині

29 серпня – 1 вересня делегації одинадцяти благодійних організацій зі всієї Європи зберуться разом у німецькому Кельні на Саміті з соціального футболу. Захід “Одинадцятка Польді” відбудеться на запрошення Фундації німецького футболіста Лукаса Подольскі.

Читайте також: Небайдужих просять допомогти коштами на транспортування важкохворого прикарпатця з-за кордону (ФОТО, ВІДЕО)

Серед неприбуткових установ, які об’єднують використання футболу задля позитивних змін у суспільстві, є й українська “Ліга Толерантності”, котра реалізовує Школу Холістичного Футболу та кампанію “Грай за Права Людини!” на національному та міжнародному рівнях.

Делегація “Ліги Толерантності” для участі в “Одинадцятці Польді” складатиметься з 3 дівчат та 3 хлопців, котрі найяскравіше проявили лідерські якості на футбольних полях упроводовж останнього сезону. Серед них будуть і франківські підлітки 12-річна Діана Сенюк і 15-річний Ігор Гавадзин.

Окрім “Ліги Толерантності”, участь братимуть організації з Нідерландів, Угорщини, Німеччини та Великобританії, серед яких “Чемпіони без Кордонів” та Фундація Йохана Кройфа, інформує Sport.if.ua.

Під час саміту юні лідери та тренери проведуть тематичні воркшопи та зіграють в соціально-орієнтовану версію футболу – футбол-три, який сприяє чесній грі, міжкультурному спілкуванню, підвищенню впевненості у своїх силах та зростанню поваги до інших.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry