Франківські підприємці мають місяць на те, щоб замінити свої касові апарати

Автор: Людмила Баран

01 Гру, 2015 22:15

Франківські підприємці мають місяць на те, щоб замінити свої касові апарати

Івано-франківські податківці нагадують підприємцям не забути замінити свої касові апарати. Адже 1 січня 2016 року закінчується перехідний період для доопрацювання або заміни РРО, які створюють контрольну стрічку в друкарському виді.

Суб’єктам господарювання, які користуються такими РРО, слід потурбуватися про їх заміну на моделі, що створюють контрольну стрічку в електронному вигляді, повідомляють в ДПІ Івано-Франківська.

З 1 січня 2016 року, згідно із Законом про РРО, передбачено штраф у розмірі 10-ти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – у випадку якщо контрольна стрічка не надрукована або не створена в електронній формі на РРО.  Або якщо виявлені спотворення даних про проведені розрахункових операцій, інформація про яких міститься на контрольній стрічці, створеній в електронній формі.

У податковій нагадують, що користувачам зареєстрованих і введених в експлуатацію до 1 січня 2015-ого електронних касових апаратів, які подають у фіскальні органи тільки інформацію про об’єм розрахункових операцій (Z- звіти), був встановлений перехідний період тривалістю 1 рік. Для того, щоб доопрацювати або замінити касову техніку на таку, яка забезпечує представлення  електронних копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...