Франківські підприємці можуть економити на енергоносіях в опалювальний сезон

Автор: Застава Максим

23 Nov, 2021 16:43

Франківські підприємці можуть економити на енергоносіях в опалювальний сезон

Дедалі більше підприємств обирають єдиного постачальника енергоресурсів, адже великий спектр послуг можна отримувати в пакетній пропозиції.

Читайте також: Скоро будемо без світла? Область перевищує ліміти вже на 30%

Так, ТОВ «Прикарпатенерготрейд» пропонує бізнесу комплексне постачання енергоресурсів – електрику та газ, а також додаткові сервіси.

«Зараз наша компанія поряд з основною діяльністю постачання електроенергії суттєво нарощує продажі газу. Наша ціль – допомогти підприємствам заощадити кошти та час, і бізнес розуміє цю перевагу. Маємо кілька пакетних пропозицій, які відрізняються за умовами оплати, обсягом споживання, наповненням. Ми спілкуємося з кожним клієнтом, визначаємо пріоритети та пропонуємо саме ті умови співпраці, які максимально відповідатимуть його потребам», – розповідає директор ТОВ «Прикарпатенерготрейд» Олег Дацко.

Цьогоріч на європейському ринку газу спостерігається нетипова ситуація: замість традиційного літнього зниження цін вартість блакитного палива різко пішла вгору. Та попри це, конкуренція на українському газовому ринку спонукає постачальників шукати оптимальні можливості закупівлі, ретельно планувати роботу, щоб запропонувати вигідні комерційні пропозиції.

«Зараз маємо портфель угод з газодобувними підприємствами та трейдерами, тож це дозволяє тримати конкурентні ціни. Наші комерційні пропозиції передбачають індивідуальні тарифи для середніх та великих споживачів, відсутність додаткових штрафних санкцій. Ми розуміємо, наскільки бізнес-клієнтам важливо заздалегідь планувати витрати. Тому завжди розраховуємо ціну на наступний місяць до 25 числа попереднього, а не посеред чи вкінці поточного місяця споживання», – пояснює начальник відділу постачання газу ТОВ «Прикарпатенерготрейд» Роман Юринець.

Він наголошує, що всі угоди максимально прозорі, а тариф не змінюється протягом місяця споживання. Також є можливість зафіксувати ціну на триваліший період, ніж місяць.

Для «Прикарпатенерготрейду», стверджує Олег Дацко, вкрай важливим є рівень обслуговування, тому тут постійно розвивають цифрові сервіси. Крім того, компанія має широку мережу центрів обслуговування, її представництва є у кожному районі Івано-Франківської області. Розв’язати питання можна безпосередньо в офісі, а також через кол-центр, вайбер або телеграм, електронною поштою.

Детальніше про умови співпраці на https://bit.ly/gas_business

Для індивідуальної консультації зателефонуйте менеджеру: https://bit.ly/pret_business

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry