Франківські податківці нагадують про те, що загрожує підприємцям-нелегалам

Автор: Людмила Баран

10 Лип, 2015 08:39

Франківські податківці нагадують про те, що загрожує підприємцям-нелегалам

Провадження господарської діяльності без державної реєстрації як суб’єкта господарювання або без одержання ліцензії на певну господарську діяльність тягне за собою штраф. Також – конфіскацію виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і одержаних грошей.

Також це стосується здійснення господарської діяльності з порушенням умов ліцензування, а так само без одержання дозволу чи іншого документа дозвільного характеру. Про це інформують у прес-службі  ДПІ міста Івано-Франківська.

Сума штрафу – від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (17 000-34 000 грн.). Це обумовлено ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Дії вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за таке саме правопорушення, або пов’язані з отриманням доходу у великих розмірах тягнуть за собою накладення штрафу від двох тисяч до п’яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Також – конфіскацію виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення.

Надання дозвільному органу або адміністратору недостовірної інформації щодо відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства тягне за собою накладення штрафу від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...