Франківські поліцейські отримали нові автівки (ФОТО)

Автор: Борис Марія

24 Mar, 2016 13:31

Поділитись публікацією
Франківські поліцейські отримали нові автівки (ФОТО)

На території Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області пройшла церемонія вручення співробітникам поліції нових службових автомобілів.

Читайте також: Прикарпатські поліціянти на Карачуні вшанували пам'ять бійців, яких підбили на гелікоптері у 2014 році (ФОТО)

Оперативні групи швидкого реагування Прикарпатської поліції отримали у своє розпорядження сім нових автомобілів марки «Рено Дастер» та один автомобіль марки «Газель», для конвоювання затриманих, інформує Сектор комунікації Головного управління Національної поліції України в Івано-Франківській області.

Т.в.о. начальника ГУПН в Івано-Франківській області Віктор Шкутов привітав присутніх зі знаковою подією та запевнив, що тепер поліція буде більш оперативною та побажав особовому складу бути завжди на сторожі громадян, гідно нести високе звання працівника поліції.

Як зазначив керівник на території області створено 33 групи швидкого реагування, які реагують на всі заяви й повідомлення. Як і в районах так і в місті вищевказаний автотранспорт буде здійснювати патрулювання.

При виклику, автомобіль, який є у даній групі, оперативно прибуває на місце події. Головне завдання груп швидкого реагування – оперативно, за 7-10 хвилин у місті та 20-30 хвилин у віддалених пунктах, прибути на місце до людини, яка викликає поліцію.

Теги: