Франківські поліціянти вчать дітей, як безпечно провести літо (ФОТО)

Автор: Людмила Баран

01 Чер, 2016 16:14

Поділитись публікацією
Франківські поліціянти вчать дітей, як безпечно  провести літо (ФОТО)

На Вічевому майдані 1 червня відбулася акція “Безпека дітей в руках батьків”.

Читайте також: Хто вони, патрульні Івано-Франківська: чотири історії

Її з нагоди Міжнародного дня захисту дітей провели працівники ювеніальної превенції, обласного управління Нацполіції та патрульної поліції Івано-Франківська.

Малеча навчалась правил дорожнього руху, малювала крейдою дорожні знаки, знайомилася з поліцейською технікою  та зброєю.

“Діти йдуть на канікули, і вони повинні пам’ятати, що їхня безпека – в їхніх руках. Ми їм розповідаємо, як поводитися на літніх канікулах, що потрібно, а чого не потрібно робити”, – сказала інспекторка патрульної поліції Таміла Кульпа.

Правоохоронці роздавали школярам книжечки про правила безпеки та повітряні кульки, батькам –  іденфікаційні картки, в яких слід вказувати дані дитини на випадок її зникнення.

Також розповідали про нову програму “Дослідники”, яку поліція проводить разом із “Пластом” у школах міста. Це – позакласні заняття, для найактивніших учасників влаштовують літню школу. Цього року її проводять з 13 до 17 червня у міському  Пласті для 20-ти учнів.

“Програма працює у двох пілотних містах – Львів та Івано-Франківськ. Вона поєднує у собі скаутські підходи та правоохоронні методи. Ми будемо навчати дітей права та законності, – сказала Таміла Кульпа. – У літній школі дуже цікава програма, думаю, дітям дуже сподобається”.

Теги: