Франківські регбісти позмагаються за нагороди Всесвітньої гімназіади з літніх видів спорту

Автор: Зелінська Таня

09 May, 2022 17:47

Франківські регбісти позмагаються за нагороди Всесвітньої гімназіади з літніх видів спорту

З 14 по 22 травня 2022 року у французькому регіоні Нормандія будуть проходити змагання ХІХ Всесвітньої Гімназіади з літніх видів спорту, у якому братимуть участь школярі 2004-06 років народження.

2621 спортсмен з 69 країн світу змагатимуться у двадцяти видах спорту. Серед інших у Францію відправляється і численна делегація з України, яка втретє буде брати участь в аналогічних змаганнях школярів і намагатиметься підтвердити високий рівень шкільного спорту, показаний на попередніх змаганнях два роки назад у Рабаті (Марокко).

Цьогоріч вперше до програми Гімназіад включено два ігрові види спорту: регбі-7 і баскетбол 3х3, у яких візьмуть участь і франківські регбісти і баскетболісти, інформує “Галка” з посиланням на “Франківське регбі”.

До складу команди України з регбі-7 включено шість гравців Івано-Франківської ДЮСШ-2 та по одному представнику Київської і Чернігівської областей. Франківщину на ХІХ Всесвітній Гімназіаді представлятимуть регбісти Левандовський Олександр, Романов Віталій, Конопада Сергій, Шеленко Владислав, Доцяк Вадим і Гладкий Андрій (тренери Михайло Ярема, Любомир Безнощук).

Ігри регбійних команд відбуватимуться 17, 19 і 20 травня на Stade Jean Mermoz у м.Руані.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry