Франківські регбісти, у складі українських команд, успішно зіграли у турнірі в Литві (ФОТО)

Автор: Застава Максим

13 Лис, 2019 21:33

9-10 листопада у литовському Шяуляї відбувся міжнародний турнір за участі українських команд з “Київ-Дарниці”, хмельницького “Буревісника”, ДЮСШ Ірпеня та “Гарту” з Дмитрівки, доповнених гравцями з Івано-Франківська та Рівного.

Про це йдеться у Фейсбук-спільноті “Франківське регбі“.

У турнірі серед юніорських команд U-17 переможцем стала команда ДЮСШ Ірпінь, а “Київ-Дарниця”, у складі якої грали франківці Сплавник Тарас, Харун Віталій і Сулима Юрій, зайняла друге місце, програвши переможцям 0:24 і 7:24 та двічі перемігши господарів з Шяуляйської академії регбі.

Серед юнаків у категорії U-15 наша команда, складена з гравців “Київ-Дарниці”, Хмельницького, Рівного та Івано-Франківська (Чернов Борислав, Костишин Арсен, Бобрикович Олег, Йосипів Богдан, Бойчук Тарас), у матчі за третє місце у драматичній боротьбі з рахунком 22:24 поступилась команді Шяуляю. Ще одна українська команда “Гарт” Дмитрівка зайняла друге місце, не зумівши перемогти команду Калінінграда.

У змаганнях U-13 найпереконливішими у всіх іграх були регбісти з “Буревісника” Хмельницького, а ДЮСШ Ірпінь з франківчанами Доцяком Вадимом і Попадинець Ангеліною зайняла пяте місце.

Тріумфом хмельничан закінчились змагання одинадцятирічних, де свій вагомий внесок зробили і юні регбісти ДЮСШ-2-“Станиславів” Лукащук Антон, Левандовський Євген і Рудницька Юлія, яка була однією з найкращих на полі, здійснивши чи не найбільшу кількість успішних тактико-технічних дій. Команда “Гарт” Дмитрівка, програвши мінімально переможцям 15:20, отримала нагороди за друге місце. Позаду залишились литовські команди і команди з Калінінграда.

Цими змаганнями закінчився ігровий сезон 2019 року.