Франківські регбісти взяли участь у переможному матчі в Тулузі

Автор: Людмила Баран

06 Apr, 2015 13:39

Поділитись публікацією
Франківські регбісти взяли участь у переможному матчі в Тулузі

У французькій Тулузі завершився чемпіонату Європи з регбі серед юніорів (вік гравців до 18 років). Феєричну перемогу над ровесниками з Литви у фінальному матчі серед команд дивізіону В здобула збірна України, у складі якої виступали два вихованці Івано-Франківської ДЮСШ №2, а тепер гравці «Роланда», Назар Семйон і Валентин Коваль.

Перевага українців виявилась незаперечною від першої до останньої хвилини. Вже у першому таймі наша збірна була попереду з рахунком 14:3. Другий тайм тільки підтвердив вищий рівень наших гравців. 43:8 – переконлива перемога збірної України у дивізіоні в чемпіонаті Європи, повідомляє Комітетфізкультури і спорту.

Після минулорічного четвертого місця цьогорічний результат – безсумнівний успіх збірної України та її тренерського штабу у складі Станіслава Дасюка (Київ), Сергія Брюзгіна (Ірпінь) та Анатолія Шушпанова (Одеса), які зуміли налаштувати гравців на максимальний результат.

А результат на полі здобували 8 гравців з Ірпіня, по 3 гравці з Хмельницького та одеської «Анатри», по два – з одеської ОДЮСШ, Ужгорода, Івано-Франківська і київської ДЮСШ-26 та по одному гравцю з Сміли, Рівного, Львова і київського ДЮСШ-12-«Політехнік».

Здобуте перше місце дозволить Україні підвищитись у класі і наступного року наша збірна буде виступати у дивізіоні А, де замінить збірну Швеції.