Франківські ресторатори придбали медичне обладнання для дитячої лікарні

Автор: Людмила Баран

24 Лис, 2014 14:34

Поділитись публікацією
Франківські ресторатори придбали медичне обладнання для дитячої лікарні

Організатори акції «Гарний день, щоб допомогти» сьогодні, 24 листопада, передали пульсоксиметр Івано-Франківській дитячій клінічній лікарні.

Благодійна організація «Благодійний фонд «Пантанасса» разом із ТзОВ «Ресторан груп компані» придбали пульсоксиметр для реанімаційного відділення Івано-Франківської міської дитячої клінічної лікарні.

В мережах ресторанів, що належать мережі «Ресторан груп компані» впродовж вересня продавали сувеніри в рамках акції «Гарний день, щоб допомогти». У результаті зібрали 12 тисяч гривень на медичне обладнання для хворих дітей. Благодійна акція відбулась вперше, надалі проводитиметься двічі на рік. Крім Івано-Франківська, у ній взяли участь Луцьк, Чернівці й Суми.

Пульсоксиметр «Ютасокси 200» призначений для неінвазного безперервного контролю степені збагачення киснем або кисневої сатурації
гемоглобіну артеріальної крові і частоти пульсу. Він застосовується для моніторингу стану пацієнтів, пов’язаних з можливістю виникнення гіпоксії (загальний наркоз, легенева недостатність), а також для функціональної діагностики дихальної та серцево-судинної систем. Використовують його в операційних та палатах інтенсивної терапії, тому був потрібен для реанімаційного відділення нашої міської дитячої клінічної лікарні.