Франківські рибпатрульні інспектуватимуть водойми на банані

Автор: Костинюк Олександр

01 Кві, 2020 19:06

Поділитись публікацією
Франківські рибпатрульні інспектуватимуть водойми на банані

Державні інспектори рибоохоронного патруля будуть слідкувати за водоймами Прикарпаття на надувних водяних атракціонах – бананах.

Про це 1 квітня повідомили на сайті Управління Державного агентства рибного господарства в Івано-Франківській області, інформує “Галка”.

“Річ у тім, що катери та човни з мотором погано впливають на риб та можуть призвести до їх загибелі. А так рибпатрульні будуть сідати на надувний банан, гребсти руками та пересуватися по водоймі, не завдаючи жодної шкоди фауні. Можна би було використовувати простий човен без мотора, проте при розгоні банана є можливість опинитися ближче до води та розгледіти браконьєрські сітки та ятки”, – йдеться в повідомленні.

Спочатку рибінспектори хотіли патрулювати річки та озера на катамарані, проте пізніше таки вирішили спинитися на бананах. Адже жовтий колір здебільшого дарує людям радість, а головне – дуже подобається рибкам.

Крім того, за символічну ціну прикарпатці зможуть підсідати та кататися на банані з патрульними. Виручені кошти спрямують на розвиток рибного господарства.