Франківські рієлтори висадили алею декоративних груш у міському парку (ФОТО, ВІДЕО)

Автор: Костинюк Олександр

24 May, 2023 14:37

Поділитись публікацією
Франківські рієлтори висадили алею декоративних груш у міському парку (ФОТО, ВІДЕО)

Помилуватися раннім білосніжним цвітом та зробити фото на пам’ять. Уже наступного року на відвідувачів міського парку відпочинку очікує нова екзотична квітуча локація – алея із декоративними грушами Шантеклер.

Читайте також: Чорних лебедів та гусаків з міського парку відправили на зимівлю (ФОТО)

Колись на цьому місці росли старі ялівці. Та з кожним роком утримувати їх в належному стані ставало дедалі важче, тож замінити їх вирішили незвичною цікавинкою. Таких дерев у місті досі не було. Про це йдеться в сюжеті телеканалу “402”, пише “Галка”.

“Це груша Каллері Шантеклер. Буде цікава алея, бо коли груші трохи підростуть, будуть цвісти і гарно виглядати, буде нова фотолокація. Ми хотіли щось, чого в нас ще не було взагалі. Підшукали хороший посадковий матеріал, дерева вже гарно сформовані”, – зазначила директорка КП “Центр розвитку міста та рекреації” Руслана Василюк.

Декоративні дерева закупило обласне відділення Асоціації фахівців з нерухомості. Кажуть – як ГО завжди долучаються до різноманітних соціальних ініціатив. 

“У рамках співпраці з нашим містом ми традиційно робимо якісь корисні речі. Цього разу в парку Шевченка садимо гарні дерева. Для нашої Асоціації дуже важливо бути соціально активними, соціально корисними. Ми хочемо, щоб франківці розуміли, що роієлтори в місті свідомі”, – каже голова Івано-Франківського обласного відділення АФНУ Віктор Фурдіяка.

Детальніше – в сюжеті телеканалу “402”: