Франківські семінаристи побували на Схід (ФОТО)

Автор: Дубінець Вікторія

16 Jan, 2018 08:14

Поділитись публікацією
Франківські семінаристи побували на Схід (ФОТО)

Брати-семінаристи II та ІІІ курсу Івано-Франківської духовної семінарії вирушили на Схід, щоб там спільно із захисниками нашої держави  прославляти новонародженого Ісуса.

6 січня, у Навечір’я Різдва Христового, семінаристи разом зі студентським театром «САД» мали змогу відвідати  усі найближчі військові частини та блокпости, інформує прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Також майбутні священнослужителі допомагали капелану о. Віталію Кестеру,  який є парохом парафії св. Миколая у Костянтинівці.

Ще одна група семінаристів побувала у Маріуполі.

“Парафіяни нас радо приймали зі сльозами на очах, дякували за присутність та підтримку. Парафія Преображеня Господнього є молодою і єдиною у Маріуполі Греко-Католицькою громадою. Зараз Богослужіння відбуваються в домі священика, проте вже готовий фундамент під дерев’яну церкву”, — зазначив семінарист ІІІ курсу.

Також брати-семінаристи за сприяння “Карітасу” міста Маріуполя взяли участь в акції “Різдвяна свічка”, кошти з якої будуть відправлені на лікування хворих дітей-сиріт.

Вдячні Богові за поїздку та отримавши досвід, браття повернулися додому, щоб продовжувати святкування в колі близьких і рідних.