Франківські школярі на турнірі з футзалу виграли десять тисяч гривень (ФОТО)

Автор: Борис Марія

13 Кві, 2016 12:30

Поділитись публікацією
Франківські школярі на турнірі з футзалу виграли десять тисяч гривень (ФОТО)

12 квітня в рамках шкільного турніру з футзалу  у манежі Коледжу фізвиховання відбувся фінал Малого Кубку Укрексімбанку.

Менеджер шкільного турніру Ігор Сорока зазначив, що чемпіонат проводиться п’ятий рік поспіль. Цьогоріч змагалися 21 команда, а у фінал вийшли школи №12 та №18.

“За трофей змагалися ті, хто вибув із Великого Кубку, під час якого боролися за призовий фонд 80 тисяч гривень. Основний приз сьогодні – 10 тисяч гривень. Сьогодні школа №12 показала себе із гарної сторони, та належне треба віддати школі №18, яка була сильнішою у фіналі. Результат засвідчує про їхню готовність до чемпіонату”, – прокоментував він і зауважив, що такі змагання відбуваються у багатьох районах області.

Школа №18 перемогла з рахунком 2:8.

Тренер команди переможців, вчитель фізичного виховання Володимир Гронський не здивувався, коли його учні перемогли.

“Я готував дітей психологічно, морально та фізично. Куди витратимо виграні кошти – не знаю, можливо на спортивний інвентар. На наступний раз претендуватимемо на Великий Кубок”, – прокоментував він.

Член команди, яка перемогла, Арсен Баб’як каже, що враження від гри гарні.

“Те, що ми виграли, заслуга команди. Всі давали один одному паси, тому забивали голи”, – пояснив хлопець.

Керівник філії Укрексімбанку Юрій Друк зазначив, що мету змагань вдалося виконати, а саме долучити якомога ширшу аудиторію до спорту.

“Ми дуже задоволені від того, що задоволені діти”, – сказав він та подякував всім, хто долучився до організації Кубку.

На заході також був присутнім директор департаменту освіти і науки Ігор Смаль. Він зазначив, що оскільки ще немає фаворитів, то вболівав за кожного окремо та бажав їм перемоги й гарного настрою.

“Це спорт. Добре, коли людина з такого віку знає смак перемоги. Мені показали також базу закладу. Скажу, що коледж дуже гарний. Не в кожному місті обласного закладу є подібні структури. Іншим є з чого брати приклад”, – поділився враженнями освітянин.

На завершення заходу відбулося нагородження учасників Малого Кубку Укрексімбанку. Футзалістам вручили медалі, рюкзаки, сертифікати на похід в один із закладів харчування та інші заохочувальні призи. Гарний настрій був забезпечений всім присутнім.