Франківські школярі вирішили стати Миколаями для військових (ФОТО)

Автор: Людмила Баран

12 Dec, 2014 15:00

Поділитись публікацією
Франківські школярі вирішили стати Миколаями для військових (ФОТО)

Ресторан “Надія” 12 грудня перетворився на майстерню Святого Миколая. Школярі та вчителі міста запаковували подарунки для українських вояків.

Так виглядав  завершальний етап майстерні «Дивосвіт Різдвяного затишку». Вона діяла в навчальних закладах Івано-Франківська 8-11 грудня цього року.

“Зрозуміло, всі чекають свята Миколая, Різдва та Нового року. Діти Івано-Франківська не тільки очікують, що до них прийде Миколай, а також хочуть зробити приємне військовим, які служать в зоні АТО”, – зауважила Наталія Микула, начальниця управління освіти міськвиконкому.

Вона розповіла, що до акції долучилися всі школи міста, учнівські та батьківські комітети. Управління освіти запропонувало кожній школі принести по коробці з солодощами, шкарпетками, кавою та чаєм для військових.

Але у підсумку зібрали набагато більше. Настільки, що не вистачило коробок, і декотрі вчителі мусили шукати їх у сусідніх магазинах.

Також у пакунки вкладають зроблені дітьми листівки та малюнки. Подарунки передадуть Самообороні та представникам добровольчих батальйонів, які повезуть їх на Схід.

Фото Юрій Гриньків\Galka.if.ua