Франківські спортсмени здобули перемоги на змаганнях зі спортивної ходьби

Автор: Людмила Баран

19 Oct, 2015 16:02

На вихідних в Івано-Франківську відбулись ХІХ Міжнародні змагання зі спортивної ходьби на Кубок «Вечірній Івано-Франківськ» та чемпіонат України зі спортивної ходьби. Понад 30 спортсменів з Івано-Франківська брали участь в змаганнях, а деякі з них зуміли потрапити на п’єдестал пошани.

На традиційні змагання приїхали легкоатлети зі всієї України, а також гості з Білорусі та Молдови. Особливістю цьогорічних змагань стало те, що спортсмени мали можливість виконати норматив на Олімпійські ігри, які пройдуть в Ріо-де-Жанейро в 2016 році, повідомляє Комітет фізкультури.

Франківський спортсмен Олексій Соловей став чемпіоном України на дистанції 3 км серед юнаків.  Його час  час 13:31 хв.  став найвищим досягненням змагань на цій дистанції.

Інша представниця нашої області Анна Бабінчук  здобула срібло на дистанції 10 км серед дівчат-юніорок.

Ще один представник Прикарпаття Андрій Водвуд став бронзовим призером на дистанції 10 км серед юніорів з результатом 46:24 хв.

На дистанції 3 км серед дівчат третю сходинку завоювала Марія Галюк, котра всього на 7 секунд відстала від другої сходинки.

У заключній дистанції першого змагального дня франківці побачили ще одну свою новоспечену чемпіонку України. Анастасія Соловій з результатом 10:01 хв. була найкращою на дистанції 2 км серед дівчат.

Другого дня  франківчанин Василь Кричун з часом 18:29 хв здобув перемогу на дистанції 3 кілометри серед ветеранів.

У командному заліку СДЮШОР збірна команда Івано-Франківської області здобула другу сходинку з сумою 185 балів.