Франківські спортсмени у складі збірної вибороли чотири медалі Чемпіонату Європи з Таеквон-До (ФОТО)

Автор: Зелінська Тетяна

29 Лис, 2021 14:11

З 22 по 27 листопада в Іспанії відбувся 35-й Чемпіонат Європи з Таеквон-До серед дорослих і юніорів.

У складі Національної збірної України увійшли 10 франківців, вихованці Заслуженого тренера України Олега Солов’я і Заслуженого майстра спорту України Катерини Соловей, інформує “Галка” з посиланням на Управління спорту ОДА.

У підсумку франківські спортсмени здобули наступні нагороди:

Віталій Соловей переміг у ваговій категорії 57 кг серед дорослих. Слід зазначити, що Віталій п’ятиразовий чемпіон Європи і виконав норматив «Майстер спорту України міжнародного класу з Таеквон-До».

Артур Кузьмін здобув “срібну” нагороду у ваговій категорії понад 75 кг, де у фіналі поступився діючому чемпіону світу з Словенії. На шляху до фіналу Артур переміг суперників з Білорусі, Іспанії, Словенії та Хорватії.

Артем Белов здобув “бронзову” нагороду серед дорослих у ваговій категорії понад 85 кг. На шляху до «бронзи» Артем переміг суперників з Іспанії та Великобританії, але у півфіналі поступився поляку. Варто додати, що Белов виконав норматив «Майстер спорту України».

Анна Сірокваша здобула “бронзову” нагороду у ваговій категорії 45 кг серед юніорок, перемігши у турнірній сітці представниць Польщі та Румунії, але у півфіналі поступилась представниці Вельсу.

За підсумками виступу Національна збірна команда України зайняла шосте загальнокомандне місце (три “золоті”, одна “срібна” та дві “бронзові” нагороди) серед 30-ти країн учасниць. Перше місце виборола збірна Польща, друге – Румунія, а третє – Норвегії.

Нагадаємо, що спортсмени представляють Івано-Франківську ДЮСШ №1 обласної ради.