Франківські стоматологи відзначилися у престижному конкурсі (ФОТО)

Автор: Застава Максим

12 Лют, 2020 21:24

Франківські стоматологи відзначилися у престижному конкурсі (ФОТО)

Днями в Полтаві відбувся всеукраїнський професійний конкурс лікарів-стоматологів «Шлях у світ майстерності». Представники Івано-Франківського національного медичного університету посіли друге місце.

Читайте також: Дівчина з Верховини заспівала на "Голосі країни" пісню албанською мовою (ВІДЕО)

Конкурс традиційно проводить Українська медична стоматологічна академія на базі місцевої клініки «Професорська стоматологія», йдеться на сайті ІФНМУ.

Як зазначають організатори, метою конкурсу є популяризація та впровадження в практику охорони здоров`я сучасних технологій, устаткування та фотополімерних матеріалів, а також демонстрація професійної майстерності лікарів-стоматологів в реставраційній техніці.

Конкурсанти працювали з реальними пацієнтами. Серед завдань була реставрація двох каріозних порожнин III-IV за Блеком з використанням фотополімерних матеріалів при умові роботи з кофердамом. Час виконання реставраційної роботи лікарем разом з асистентом становив 2,5-3 години.

В команді ІФНМУ обов’язки лікаря виконувала лікарка-інтерн другого року Вікторія Ломага, асистентом була лікарка-інтерн першого року Ірина Гутак. Їх супроводжувала доцентка кафедри стоматології післядипломної освіти Юлія Боднарук.

Готувалися дівчата на базі кафедри стоматології післядипломної освіти. Вони кажуть, що такі конкурси дуже потрібні, адже дозволяють познайомитися з колегами з інших регіонів України та обмінятися досвідом.

Довідково. Всеукраїнський професійний конкурс лікарів-стоматологів інтернів проводять з 2000 року. Спочатку він був регіональним, а потім розвинувся до всеукраїнського. Подія традиційно приурочена до дня стоматолога, 9 лютого, і покровительки стоматологів — Святої Аполонії.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...