Франківські студенти були на конференції у першому в Україні інноваційному парку UNIT.City (ФОТО)

Автор: Єва Жасминова

07 Кві, 2019 20:07

Франківські студенти були на конференції у першому в Україні інноваційному парку UNIT.City (ФОТО)

5 квітня, студенти Інституту економіки та менеджменту Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу (Ілона Мандрик, Христина Широка, Микола Петращук) спільно з проректором з науково-педагогічної роботи Ліліаною Гораль та доцентом кафедри менеджменту та адміністрування Марією Петриною взяли участь в Конференції наукової молоді #YSC 2.0 «Економічне майбутнє України».

Організатори конференції – Українська асоціація Римського клубу та Київський Міжнародний Економічний Форум. Відбір учасників відбувався за результатами конкурсу. Загалом, науковий форум об’єднав понад 400 талановитих студентів-економістів, викладачів і дослідників з провідних університетів з усієї країни. Кнференція проходила в новому кампусі Unit.Verse першого в Україні інноваційного парку UNIT.City.

Організатори цього масштабного заходу переслідують спільну мету – допомогти талановитій українській молоді стати архітекторами власного майбутнього і успіху країни. Дати перспективним науковцям та молодим підприємцям цінні дороговкази й об’єднати навколо ідей збалансованого та соціально орієнтованого економічного розвитку. Саме ці проблеми сьогодні вирішували учасники #YSC 2.0.

З вітальним словом до присутніх звернувся президент Української асоціації Римського клубу, народний депутат України Віктор Галасюк. На початку заходу учасники мали можливість послухати відео-звернення Гаррі Джейкобса – дослідника економічного і соціального розвитку, голови World Academy of Art and Science, члена Римського клубу. Важливі питання економічної політики та стратегії розвитку країни розглянули з співпрезидентом Римського клубу та співавтором ювілейного звіту РК «Come On!» Ернстом Ульріх фон Вайцзекером та засновником «Іншого Канону», автором перекладеної 20-ма мовами книги «Як багаті країни забагатіли і чому бідні залишаються бідними», що входить до ТОП-50 найвпливовіших економічних книг за останні 100 років, професором Еріком Райнертом. Також спікерами заходу були й інші провідні міжнародні та українські економісти, науковці, виробники, експерти, підприємці, а також народні депутати України, пишуть на сайті вишу.

Учасників конференції від ІФНТУНГ особливо зацікавив виступ професора Еріка Райнерта «Яка економічна політика вигідна країні?». З доповіді вони винесли важливий урок – потрібно уважно вивчати економічну історію та теорію. За словами спікера, якщо Україна хоче бути успішною, то потрібно робити те, що правильно! Треба переставати бути сировинною колонією і ставати країною-виробником!

В центрі уваги також були глобальні тренди та виклики 2019 року, місце України на економічній мапі світу, економічна стратегія держави, секрети успішного підприємництва. Також студенти дізнались, які є ТОП-механізми економічного розвитку держави.

Як казав Почесний член Римського клубу Богдан Гаврилишин: «Молодь змінить Україну!»

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry