Франківські студенти-медики презентували наукову роботу в Ірландії (ФОТО)

Автор: Застава Максим

05 Бер, 2020 10:35

Франківські студенти-медики презентували наукову роботу в Ірландії (ФОТО)

Днями студенти Івано-Франківського національного медичного університету Владислав Красновський та Юлія Філяк повернулися зі столиці Ірландії Дубліна, де брали участь у міжнародній конференції ICHAMS (International Conference for Healthcare and Medical Students).

Читайте також: Студенти франківського медуніверситету - серед призерів міжнародної онлайн-конференції

Про це йдеться на сайті ІФНМУ.

Наукова робота іванофранківців «Sebastian can (not) survive: triage assessment of verity and falsity in artworks» була представлена у формі стендової доповіді. Вони використали відомий історичний образ смертельно пораненого стрілами мученика Себастьяна з метою навчання віртуальному тріажу (сортуванню). Це відомий у світі мистецтва образ, який у різні часи був зображений у понад 1000 мистецьких творах на полотнах та у формі скульптур. Ідея такої студентської роботи належить керівнику наукового дослідження завідувачу кафедри травматології і ортопедії ІФНМУ професору Вадиму Сулимі.

Цікава наукова робота викликала неабиякий інтерес серед учасників конференції. Кожен охочий через QR-код мав можливість отримати доступ до розробленої молодими науковцями програми тестування та самостійно в ігровій формі виконати віртуальний «triage» (сортування).

Окрім презентації своїх наукових досягнень студенти відвідали найбільший медичний університет Ірландії — RSCI, а також різноманітні воркшопи та тренінги. Юні науковці повернулися з медичного форуму з масою вражень і нових знань, які безперечно стануть в пригоді в подальшому навчанні.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...