Франківські студенти-медики стали переможцями Всеукраїнської олімпіади з фармації (ФОТО)

Автор: Застава Максим

07 Тра, 2019 20:39

Франківські студенти-медики стали переможцями Всеукраїнської олімпіади з фармації (ФОТО)

Днями у Харкові в Національному фармацевтичному університеті проходив II етап Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю «Фармація». У цих змаганнях взяли участь команди з 12 вищих навчальних закладів, зокрема, студенти Івано-Франківського національного медичного університету.

Читайте також: Лікар-інтерн з Франківська здобував досвід в австрійському місті

Загальна кількість конкурсантів налічувала 23 студенти, а команди були представлені 12 керівниками команд з-поміж провідних науково-педагогічних працівників відповідних університетів. До делегації ІФНМУ увійшли керівник – доцент кафедри фармації Василь Водославський та студентки четвертого курсу Ольга Кметик та Олена Орищак, передає “Галка“.

Студенти-учасники змагалися з технології ліків, організації та економіки фармації, фармакогнозії та фармакології, фармацевтичної хімії та показали свої теоретичні знання та практичні навички з цих дисциплін як майбутні спеціалісти в галузі фармації.

У підсумку Ольга Кметик здобула диплом І ступеня за відмінні знання з аптечної технології ліків, Олена Орищак – диплом ІІІ ступеня за відмінні знання з фармакогнозії, а керівник делегації доцент Василь Водославський відзначений подякою ректора НФаУ.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...