Франківські студенти влаштували онлайн-батл талантів з українськими вишами (ФОТО)

Автор: Застава Максим

09 Лис, 2019 11:52

Поділитись публікацією
Франківські студенти влаштували онлайн-батл талантів з українськими вишами (ФОТО)

Днями на факультеті туризму відбувся інноваційний масовий захід «МСД-ШОУ. БАТЛ».

Читайте також: До 150 порцій за тиждень: калуські пластуни готують сухі борщі та молочні каші для бійців на передову (ФОТО)

Організатором заходу виступила кафедра управління соціокультурною діяльністю, шоу-бізнесу та івентменеджменту Прикарпатського національного університету.

Дійство відбувалося у межах практичних занять з фахових дисциплін спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності». Ведучими свята стали доценти кафедри управління соціокультурною діяльністю, шоу-бізнесу та івентменеджменту Олена Дутчак та Тарас Маланюк.

У рамках програми відбулося урочисте відкриття свята, музичні вітання від студентів спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності», фотовиставка художньої фотографії студента групи МСД-21 Мар’яна Стасюка та он-лайн змагання між представниками університетів-партнерів з інших міст.

Зокрема, у вокальному онлайн-батлі взяли участь студенти спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності» Миколаївської філії Київського національного університету культури та мистецтв, Тернопільського національного економічного університету, Сумського державного університету і, звичайно, студенти факультету туризму Прикарпатського національного університет – студентка гр. МСД-31 Ірина Романів та студент гр. МСД-11 Ігор Салюк.

Голосування за учасників батлу велося виключно у мережі Instagram на сторінці спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності» ПНУ.

Перемогу здобула студентка Тернопільського національного економічного університету Уляна Колта.

Переможці та учасники були нагороджені цінними подарунками.