Франківські студенти й переселенці ознайомлюються із вакансіями у ІТ-сфері

Автор: Борис Марія

08 Oct, 2015 16:34

Поділитись публікацією
Франківські студенти й переселенці ознайомлюються із вакансіями у ІТ-сфері

Сьогодні, 8 жовтня, в народному домі “Просвіта” з 14 до 18 години відбувається день кар’єри “Profi day”.

Читайте також: Франківські вчителі, яких визнали найкращими, отримали по 10 тисяч гривень (ФОТО, ВІДЕО)

В програмі заходу є цікаві презентації в ІТ-сфері від близько 20 роботодавців, представлення вакансій, індивідуальні консультації, а також спеціалізовані тренінги та майстер-класи.

Директор Івано-Франківського міського центру зайнятості Ганна Бандура розповіла, що метою заходу є зблизити роботодавця та випускників навчальних закладів, які вивчають ІТ-спеціальностей.

“Роботодавці, кожен окремо, розповідають про сферу своєї діяльності та про технології, які використовують. Студенти можуть отримати відповіді на питання, які їх цікавлять”, – розповіла вона.

Голова правління Молодіжного громадського центру “Еталон”, одна із організоторок заходу, Леся Аронець зауважила, що така акція є всеукраїнською. Вона проводиться протягом місяця у 17 містах України.

“Ми очікували, щоб під одним дахом зібрати тих, хто шукає і тих, хто надає роботу. Консультації надають також правники. Родзинкою заходу є дві створені робочі зони, де ІТ-компанії представляють тренінгові модулі по різних тематиках – починаючи з того, як пройти співбесіду в компаніях й закінчуючи тим, що називають найбільш потребуючі програми”, – прокоментувала вона.

Ярмарок вакансій відвідало чимало зацікавлених. Серед запрошених є також внутрішні переселенці, які зацікавленні у майбутньому працевлаштуванні у Івано-Франківську.