Франківські студентки показали свою привабливість у конкурсі “Студміс Україна 2016” (ФОТО)

Автор: Людмила Баран

08 Кві, 2016 08:47

Поділитись публікацією
Франківські студентки показали свою привабливість у конкурсі “Студміс Україна 2016” (ФОТО)

В Івано-Франківську 7 квітня відбувся кастинг до регіонального етапу конкурсу краси, кмітливості та таланту “Студміс Україна 2016”.

На кастинг прийшли чотирнадцять студенток з університетів та коледжів Івано-Франківська, Коломиї.

Ірина Гринишин, співорганізаторка проекту, розповіла, що  вісім відібраних дівчат візьмуть участь в обласному конкурсі, який відбудеться у червні. Його переможниця поїде  на всеукраїнський, який заплановано провести у жовтні. Фінальним етапом є участь у світовому конкурсі World Miss University. Переможницям обіцяють подарунки від спонсорів та  фінансові призи.

«Ми не хочемо стандартних походок, ми хочемо, щоб дівчатка у першу чергу показали свою харизматичність і талант, – сказала Ірина Гринишин. – Насамперед важлива жіночність».

Дівчата по черзі дефілювали у купальниках. Представники журі  запитували в них про  хобі, цікавилися розмірами талії, стегон і грудей, давали дівчатам завдання на акторські вміння.

«Вважаю, що потрібно самовдосконалюватися, що дівчина має бути і красивою, і розумною, – одна з учасниць пояснила, чому прийшла на конкурс, – Я багато навчаюся, а тепер захотілося спробувати щось для душі».