Франківські студентки зібрали 70 тисяч гривень для допомоги онкохворим дітям

Автор: Застава Максим

03 Jan, 2022 15:09

Франківські студентки зібрали 70 тисяч гривень для допомоги онкохворим дітям

Студентки четвертого курсу Івано-Франківського національного медичного університету Юлія і Тетяна Барбанові протягом листопада і грудня збирали кошти для онкохворих малюків та підлітків.

Читайте також: Франківські співачки успішно виступили на всеукраїнському конкурсі для дітей з особливими потребами

Цього року їм вдалося зібрати рекордну суму — понад 70 тисяч гривень, йдеться на сайті ІФНМУ.

Вже 14 років у грудні маленькі пацієнти відділення онкогематології Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні отримують подарунки. Сестри Барбанові долучаються до акції дев’ять років поспіль. Мета — аби діти не залишилися без подарунків від Святого Миколая та швидше одужували. Спершу дівчата організовували в лікарні концерти, а потім вирішили допомагати матеріально.

З кожним роком ініціатива набирала обертів. Якщо в перший рік студентки-медики назбирали 2 тисячі гривень, то цього року вдалося акумулювати 65 350 гривень на банківську карту і ще 5000 гривень готівкою.

«Висловлюємо подяку всім людям, які долучились до збору коштів, — говорять дівчата. — Ми допомогли 13 діткам, які найбільше потребували цих грошей. Ще раз переконуємось, що на світі дуже багато хороших і добрих людей. Сподіваємося, ця традиція продовжиться і щороку до акції долучатимуться ще більше людей».

 

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry