Франківські студенти-медики зіграли благодійну виставу, засновану на реальних подіях (ФОТО)

Автор: Зелінська Тетяна

16 Кві, 2024 18:45

Поділитись публікацією
Франківські студенти-медики зіграли благодійну виставу, засновану на реальних подіях (ФОТО)

15 квітня у залі обласної філармонії імені Ірини Маланюк студенти аматорського театру “AMORE” зіграли благодійну виставу. Зібрані гроші передали на потреби ЗСУ.

Вистава “Inter nos: Між нами” заснована на реальних подіях та присвячена студентам медикам та всім медичним працівникам, пише “Галка”.

У центрі сюжету будні приймального відділення лікарні, а ще – дружба, любов та професійні стосунки між лікарями. Окрім жартів й танців, глядачі також побачили зворушливі сцени порятунку життя, смерті пацієнта та емоції лікаря.

Акторами є студенти спеціальності лікувальна справа та фармація. А також студенти коледжу напряму медсестринство, викладач інфекційних хвороб ІФНМУ Андрій Процик. Авторка ідеї та режисерка Ірина Олексин про саму виставу говорить так:

“У нас багатогранні медики, й сьогодні ми показали їхню творчу сторону. Ми хотіли висвітлити, як позитивні аспекти в медичній сфері, так і негативні, проблемні. Показати, що буває між нами в колективі”.

Самі студенти кажуть, що підготовка до вистави дала їм можливість відпочити та знайти нових друзів. Андрій Витвицький, який грає роль головного героя Івана, ділиться:

“Дуже приємно, що є можливість проявити свої акторські здібності. Адже коли у людини є до цього хист, а вона вчиться у медичному, то важко знаходити час, щоб йти в драмтеатр. Наш аматорський театр “AMORE” дав ідеальну можливість, аби зустріти нових друзів, повчитися акторства та створити щось гарне”.

На події глядачі зібрали понад 25 тисяч гривень на зарядну станцію для 67 ОМБр ДУК “Правий сектор”.

Текст: Марʼяна Рогацька 

Фото: Катерина Мосорюк