Франківські студенти-музиканти стали призерами Всеукраїнського конкурсу

Автор: Застава Максим

30 Apr, 2021 10:34

Поділитись публікацією
Франківські студенти-музиканти стали призерами Всеукраїнського конкурсу

Четверо студентів Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету стали призерами Всеукраїнського творчого конкурсу.

Читайте також: У Франківську презентували нестандартний туристичний путівник (ФОТО)

IX Всеукраїнський віртуальний відкритий конкурс виконавців на духових та ударних інструментах імені В’ячеслава Старченка відбувся днями в місті Рівне. Його учасниками стали понад 100 конкурсантів з-поміж вітчизняних закладів мистецької освіти.

Прикарпатський національний університет представляли студенти та магістранти кафедри виконавського мистецтва Навчально-наукового інституту мистецтв у 2-х (середній та старшій) вікових категоріях.

Христина Ватащук, студентка І курсу, представляла середню вікову категорію та стала лауреаткою III ступеня в номінації сольних виступів (музичний інструмент – саксофон).

Студенти 3 курсу Олександр Симотюк та Денис Янко у старшій віковій категорії виступили в номінації «камерний ансамбль» (музичний інструмент – кларнет). За результатами конкурсу студенти стали лауреатами ІІ ступеня. Вони навчаються в класі доцента Олександра Мельника, концертмейстер – Майя Степанець.

Старшу вікову категорію представляв студент-магістрант І курсу Василь Куш. У номінації «сольний виступ» він став лауреатом III ступеня (музичний інструмент – флейта). Музикант навчається в класі старшого викладача Тараса Коломійця, концертмейстер – Наталія Лесів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сергій Лазановський з Прикарпаття переміг у “Голосі країни”! (ВІДЕО)