Франківські студенти розчистили територію біля однієї з оборонних точок часів Першої світової (ФОТО)

Автор: Костинюк Олександр

19 Oct, 2021 20:34

Поділитись публікацією
Франківські студенти розчистили територію біля однієї з оборонних точок часів Першої світової (ФОТО)

У минулі вихідні студенти факультету туризму за ініціативи декана факультету, професора Володимира Великочого долучилися до акції відновлення оборонної лінії часів Першої світової війни в селі Богрівка Солотвинської громади.

Читайте також: «Після успішного конкурсного відбору несподівано прийшла відмова»: Український культурний фонд не хоче підтримувати фестиваль «Галицьке лицарство»

Акція проводиться в рамках проєкту “Австрійські ДОТи в Богрівці – свідки Великої війни 1914–1918 років”. ДОТ – від скорочення довготривала оборонна точка.

Про це пише “Галка” з посиланням на сайт ПНУ.

«Сподіваємось, що ця історична оборонна лінія стане однією з туристичних принад Прикарпаття. Адже мілітарний туризм – це популярна в Європі річ, люди цікавляться спадщиною часів війни», – зазначає ініціатор проєкту, професор ПНУ Сергій Адамович.

В ході волонтерської акції cтуденти провели роботи з чистки території біля однієї із ДОТ – триповерхової «Форт Паламент» – від чагарників і гілок дерев та відновлення окопу.

Під час волонтерської акції студенти факультету туризму також мали нагоду поспілкуватися зі старшокласниками Яблунського ліцею, які навчаються за програмою «Туристична справа». Вони розповіли школярам про навчання на факультеті та перспективи здобуття професії.