Франківські студенти відвідали найбільшу архітектурну виставку світу «Biennale Architettura 2023» (ФОТО)

Автор: Соня Грейда

20 Лис, 2023 17:03

Поділитись публікацією
Франківські студенти відвідали найбільшу архітектурну виставку світу «Biennale Architettura 2023» (ФОТО)

Студенти Франківського Університету Короля Данила спеціальностей «Архітектура та містобудування» та «Дизайн» з навчальною метою відвідали найбільшу архітектурну виставку світу «Biennale Architettura 2023».

Про це пише Галка з посиланням на Університет Короля Данила.

Цьогоріч у ній беруть участь 64 національні павільйони. Україна відкрила офіційний павільйон вперше за майже десять років. Він розташувався відразу на двох локаціях.

«Українські локації присвячені змінам сприйняття простору, що відбулися в Україні останніми роками. Простори українського павільйону скеровують до різних типів захисних споруд і спільних місць безпеки, які після російського вторгнення в Україну стали невід’ємною частиною життя українського суспільства. Студенти мусять вивчати новинки архітектурної спеціальності, переймати досвід світових архітекторів, щоб у післявоєнний час яскраво та гармонійно відбудовувати нашу державу», – каже проректор з соціально-виховної роботи УКД Іванна Бабецька.

Завідувачка кафедри дизайну Ірина Матоліч каже, що знаково, що студенти мали нагоду відвідати Венецію та ознайомитися з архітектурою міста, а також побачити найсучасніші архітектурні й дизайнерські рішення.

«Ця виставка не залишить байдужим нікого. Це діалог між сучасними концепціями, баченням майбутнього та відвідувачем. Споглядати такі експозиції необхідно, особливо тим, хто безпосередньо має відношення до архітектури та дизайну», – відзначає викладачка кафедра архітектури та містобудування Анна Терешкун.