Франківські театрали разом із сім’ями вакцинувалися від коронавірусу (ВІДЕО)

Автор: Застава Максим

15 Чер, 2021 10:40

Франківські театрали разом із сім’ями вакцинувалися від коронавірусу (ВІДЕО)

Франківський драмтеатр вирішив показати приклад прикарпатцям та влаштував публічну вакцинацію. Щеплення отримали працівники театру та їхні сім’ї.

Читайте також: Франківський драмтеатр просто неба відтворив гуцульське весілля XIX століття (ФОТО)

Про це повідомив голова Івано-Франківської облдержадміністрації Андрій Бойчук.

“Ми повинні зрозуміти, що без вакцинації не зможемо подолати коронавірус. Імунізація разом із карантином та іншими обмежувальними заходами – це наш шанс повернутись до життя, яке було до пандемії”, – каже Бойчук.

Наразі в області функціонує 121 пункт щеплення. Але, зазначає очільник ОДА, відкривати місця для вакцинації – це тільки половина справи. Важливо, щоб люди йшли імунізуватись.

“Працівники театру на власному прикладі показали, що вакцинуватись потрібно, адже це спосіб захистити себе та людей, що вас оточують. Дякую директору драмтеатру Ростиславу Держипільському за його відповідальну позицію. Закликаю долучитись до процесу вакцинації й інші колективи області.

Надіюсь, що так само як сьогодні вакцинувались наші театрали, вже незабаром вирішить вакцинуватись кожен прикарпатець”, – пояснює Бойчук.

Важливо й те, що Івано-Франківська область має достатні запаси вакцини, щоб забезпечити масову імунізацію. Дякую Президенту України Володимиру Зеленському та Уряду за постійні поставки вакцини. Це дозволяє нам не переривати процес імунізації.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...