Франківські тенісисти доєдналися до майстер-класу від Еліни Світоліної та Сергія Стаховського у Львові (ФОТО)

Автор: Жанна Головенко

29 Лют, 2024 20:24

Поділитись публікацією
Франківські тенісисти доєдналися до майстер-класу від Еліни Світоліної та Сергія Стаховського у Львові (ФОТО)

Представники івано-франківських тенісних клубів відвідали у Львові благодійний майстер-клас від Еліни Світоліної — найуспішнішої спортсменки в історії українського тенісу. На заході був і відомий тенісист Сергій Стаховський.

Про це пише “Галка” з посиланням на допис Федерації тенісу Івано-Франківської області.

Еліна Світоліна (третя ракетка світу в рейтингу WTA у 2017, 2018 і 2019 роках в одиночному розряді, бронзова призерка літніх Олімпійських ігор 2020) та Сергій Стаховський (володар чотирьох титулів АТР в одиночному розряді та трьох титулів ATP у парному розряді). Вони організовують такі заходи для юних спортсменів в різних містах України, бо, кажуть, що такі події дозволяють дітям надихнутись спортом і спонукають досягати великих вершин у спортивній кар’єрі.

Зірки тенісу показували прийоми, грали з дітьми, роздавали їм автографи та робили спільні фото.

“Зустріч подарувала дітям не лише радість і неймовірні емоції, але й залишила у їхніх серцях відчуття, що мрії справді можуть збуватися. У час, коли Україна переживає важкі випробування, такі заходи стають яскравим промінчиком світла, що дарує надію і віру в краще майбутнє. Участь у майстер-класах від відомих спортсменів мотивує дітей досягати успіхів, розвивати свої таланти та вірити у себе. Особливо в часи, коли кожен день приносить нові виклики, можливість відчути себе частиною чогось великого і позитивного є безцінним джерелом внутрішньої сили для дітей”, — прокоментувала поїздку тренерка “MSA” Вікторія Петрук.

Тренер “Асе” Артур Гунчак додає, що для дітей було дуже корисно поспілкуватися й особисто зіграти з тенісистами світового рівня:

“Дітки отримали чудовий досвід від тренування і спілкування з майстрами такого міжнародного рівня, з найкращими спортсменами Незалежної України. І в цей складний час, буквально неподалік від нашого рідного міста, отримати такий досвід – це великий поштовх в кар’єрі юних спортсменів. Так що вдячні Еліні Світоліній і Сергію Стаховському за це”, — додає тренер “Асе” Артур Гунчак.

А мати десятирічної Ілони та п’ятирічного Петрика Леся Гавриш відзначила легкість комунікації між професійними тенісистами та їхніми юними “колегами”: 

“Захід дуже крутий, діти були в захваті, бо мали можливість побути на корті з світовими зірками. Світоліна і Стаховський нереальні, приділили увагу кожному — вони такі позитивні та прості, додали запалу всім: і діткам і батькам!”, — ділиться враженнями мати 10-річної Ілони та 5-річного Петрика Леся Гавриш, які поїхали на зустріч з групою тренерки Дани Войцехівської.