Франківські тепловики відзначили півстолітній ювілей урочистим концертом, гулянкою та боргами на десятки мільйонів гривень (ФОТО)

Автор: Турій Роман

05 Feb, 2016 18:04

Поділитись публікацією
Франківські тепловики відзначили півстолітній ювілей урочистим концертом, гулянкою та боргами на десятки мільйонів гривень (ФОТО)

Сьогодні, 5 лютого, державне міське підприємство “Івано-Франківськтеплокомуненерго” відзначає 50-річний ювілей. В честь цього тепловики влаштували урочистості – для цього винайняли цілу івано-франківську обласну філармонію. 

Захід розпочався із Гімну України. Після цього численним присутнім показали документальний фільм про історію підприємства.

Під час заходу відзначили кращих працівників “Івано-Франківськтеплокомуненерго” на державному та обласному рівні. Вони отримали грамоти від імені Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, Асоціації “Укртеплоенерго”, облдержадміністрації, міського голови та профспілок.

Також працівників підприємства та гостей на святі потішили професійним виконанням пісень імениті Народні артисти України Богдан Сташків та Надія Шестак. Також виступив хор “Чорнобривці” та інші виконавці.

Директор ДМП “Івано-Франківськтеплокомуненерго” Василь Рущак зауважив, що за роки діяльності підприємства сталося багато позитивних змін, потужність зросла у 10 разів.

 “Сталася маленька революція в системі електроенергетики Івано-Франківська. Якщо спочатку протяжність теплових мереж була 13 кілометрів, то сьогодні – це 130 кілометрів. Є багато людей, які працювали  тут сімейними династіями, інколи 100 років. Це є свято трудового колективу в цілому. Без наших послуг жодна людина не може почувати себе комфортно”, – прокоментував він і сказав, що є багато планів на майбутнє, які удосконалять діяльність підприємства.

А поки тепловики та комунальники святкують, варто згадати про проблеми підприємства. За листопад 2015 року кредиторська заборгованість “Івано-Франківськтеплокомуненерго” становила 165 мільйонів гривень (за газ 119 282 тисячі гривень, електроенергію – 1308,7 та інші енергоносії – 5798,6). Фінансовий збиток за жовтень становив 11873,8 тисяч гривень, за листопад – 9450,8. Про це йдеться у фінансовому звіті підприємства.

Однак, Василь Рущак сказав, що у нього багато планів, які чекають на свою реалізацію в майбутньому.

Після урочистої частини, комунальників та їх гостей, серед яких був і скандальний екс-директор Арсеній Блащук, відвезли в одну з приміських колиб на неофіційне святкування.