Франківські тхеквондисти перемогли на турнірі в Узбекистані (ФОТО)

02 Dec, 2019 18:45

У вихідні в Ташкенті (Узбекистан) відбувся Другий міжнародний турнір з Таеквон-До “Tashkent open star of east”.

У змаганнях прийняли участь понад 1000 учасників з 18 країн світу, інформує Sport.if.ua.

Україну на цьому турнірі представили два франківські бійці – Віталій Соловей і Данило Демчишин.

За підсумками іванофранківці стали переможцями цього турніру: Віталій Соловей – у ваговій категорії -63 кг і Данило Демчишин (-85 кг) серед дорослих.

У загальнокомандному заліку перше місце зайняла збірна Узбекистану, друге – Японії  і третє – Киргизстану.

Обидва спортсмена представляють ДЮСШ №1 та тренуються під керівництвом заслуженого тренера України Олега Солов’я і заслуженого майстра спорту України Катерини Соловей.