Франківські веслувальники привезли з Чемпіонату Світу дві золоті та срібну медалі (ФОТО)

Автор: Борис Марія

28 Лип, 2015 15:55

28 липня відбулася прес-конференція із франківськими переможцями на Юнацькому чемпіонаті Світу з веслування на байдарках і каное, який завершився у португальському місті Монтемор-о-Вело.

Збірна України завоювали три золоті та одну срібну медалі, і тільки одна золота не приїхала до Івано-Франківська.

Заступник голови ОДА Ігор Пасічняк подякував франківцям за перемогу й побажав не зупинятися на здобутому.

“Спорт – це щоденна нелегка праця. Тому, ми гордимося, що ви є у нас в області”, – додав він.

Президент Федерації веслування Івано-Франківської області Віктор Вінтонів зазначив, що основні номери у збірній України – франківці, а перемога українських спортсменів також є результатом роботи тренера.

“Це престиж держави, коли спортсмени піднімають Прапор і співають Гімн України. Бачимо, що все можливо, тільки треба працювати”, – наголосив він.

Франківський чемпіон Михайло Мандзюк у віковій категорії “юніори” у каное четвірка на дистанції 500 метрів посів перше місце та привіз золоту медаль. Він подякував всім за підтримку та розповів, як українська збірна обігнала представників Білорусі та Росії, які зайняли друге і третє місце відповідно. Хлопець наголосив, що вони поважають команди сусідніх держав й політику до спорту не замішують.

“Боротьба йшла до кінця й ми працювали до останнього метру”, – поділився переможець.

Людмила Лузан  у віковій категорії “молодь до 23” у каное одиночка на дистанції 500 метрів виборола золоту медаль та на дистанції 200 метрів – срібну.  Дівчина поділилася враженнями від чемпіонату та згадала, як португальські українці підтримували команду із національною символікою та вигуками “Слава Україні!”.

До слів Людмили приєдналася Наталія Жилюк, яка  у віковій категорії “молодь до 23 років” у каное двійка  на дистанції 200 метрів посіла 4 місце.

На заході був присутній також Заслужений тренер України Сергій Батомункоєв, який доклав чимало зусиль для такого результату. Він нагадав, що у змаганнях брали участь команди з 78 країн світу.

Обласна влада вручила спортсменам грошові винагороди.

Читайте також: Івано-франківська веслувальниця виборола золоту медаль на світовому чемпіонаті у Португалії та Іванофранківець у складі української команди став чемпіоном світу з веслування.