Франківські волонтери передали дві “швидкі” Добровольчому Українському Корпусу Правого Сектору (ФОТО + ВІДЕО)

Автор: Турій Роман

09 Jan, 2015 17:15

Поділитись публікацією
Франківські волонтери передали дві “швидкі” Добровольчому Українському Корпусу Правого Сектору (ФОТО + ВІДЕО)

9 січня івано-франківські волонтери передали Добровольчому Українському Корпусу Правого Сектору (ДУК ПС) два автомобілі швикдої допомоги.

Читайте також: Під адмінбудинком депутатів просили не переселяти обласну бібліотеку юнацтва на користь кафе (ФОТО)

На цих машинах рятуватимуть життя українських бійців фахівці добровольчого медзагону швидкого реагування “Гіппократ”. Про це усі причетні до справи сторони розповіли на прес-конференції.

Місцева волонтер Наталія Перцович висловила подяку усім, хто долучився до придбання і наповнення медтехнікою двох спецавтомобілів. Це – понад десяток державних і громадських установ, фізичних осіб, серед них і представники діаспори.

Начмед ДУК ПС Яна Зінкевич зізналася, що поповнення медичного автопарку за нинішніх умов – більш ніж доречне.

“Зараз посилюється діяльність сепаратистів на нашій ділянці ( в районі с. Піски- Галка). Зараз йде погіршення ситуації на фронті. Тому потрібно оперативно працювати “, – повідомила Зінкевич

Машини будуть працювати у так званій “жовтій зоні” – між лінією фронту та лікарнями.

 

Також журналістам показали самі автомобілі. За словами керівника добровольчого медзагону швидкого реагування “Гіппократ” Андрія Черемського, машини вже частково обладнані необхідним реанімаційним реманентом.

“Є дихальна апаратура, апарати штучної вентиляції, вакуумні носилки для тяжких поранених. Треба для повноцінного реанімомобіля дефибрилятор, монітор для спостереження за функціями серця і кисневий концентратор”, – сказав Черемський.

У зону АТО ці автомобілі відправляться після перефарбування у маскувальний колір та доукомплектації.