Франківські волонтери купили понтонну переправу для спецпризначенців 

Автор: Застава Максим

12 Лис, 2022 12:23

Поділитись публікацією
Франківські волонтери купили понтонну переправу для спецпризначенців 

Координаційний центр #SaveUkraineNow(SUN) купив понтонну переправу для спецпризначенців та передав її на передову.

Читайте також: 100 тисяч гривень для ЗСУ зібрали франківські студенти на посвяті (ФОТО)

Волонтери кажуть, що це найбільш неординарний запит, який вони отримували від сил оборони за вісім місяців роботи, передає “Галка“.

“Як правило, ми закуповуємо зв’язок, оптику, різне господарське забезпечення та запчастини, а також медичні товари, – розповідає представниця #SaveUkraineNow(SUN) Ярина Мельник. – Часом отримуємо замовлення на специфічне обладнання від військових. Але понтонні модулі  –  це вперше”.

Понтонні переправи складаються з понтонних модулів, які з’єднуються між собою. Перевагою понтонних переправ є мобільність, легкість у транспортуванні та швидкість монтажу. Це особливо важливо в умовах війни. 

У SUN зазначають, що понтонна переправа уже виконує свої функції в зоні бойових дій. Про те, куди саме вона потрапила, не кажуть у цілях безпеки. 

“Ми вдячні нашим партнерам, компаніям та колективам, які щомісяця регулярними внесками підтримують координаційний центр,  – додає пані Ярина. – Саме завдяки їхній системній допомозі ми можемо реагувати на термінові потреби військових”.

переправа

Довідково. Координаційний центр #SaveUkraineNow (SUN) створений громадськими організаціями, бізнесами, разом з військовими, для забезпечення комплексної підтримки сил оборони з Івано-Франківської області.

Теги: