Франківські волонтери передали військовим обладнання для зв’язку на 1,2 мільйона гривень

Автор: Зелінська Тетяна

20 Sep, 2022 13:14

Поділитись публікацією
Франківські волонтери передали військовим обладнання для зв’язку на 1,2 мільйона гривень

Координаційний центр #SaveUkraineNow(SUN) передав прикарпатським військовим велику партію обладнання для забезпечення цифрового зв’язку вартістю понад 1,2 млн гривень.

Зокрема, це 20 ручних радіостанцій Hytera з комплектуючими, 170 акумуляторів для рацій Hytera та Motorola, а також 25 пристроїв безперебійного живлення та 40 акумуляторів до них.

«Зв’язок був і залишається одним з наших пріоритетів для закупівель,зазначає представник #SaveUkraineNow(SUN) Андрій Романчук.Якщо раніше ми більше зосереджувалися на ручних та автомобільних радіостанціях, то сьогодні від військових є гострий запит також на джерела живлення. Вони дозволяють забезпечувати зв’язок в умовах постійних перебоїв з електропостачанням». 

Волонтери розповідають, що все обладнання купують за кордоном. У середньому тривалість закупівлі та доставки такої великої партії в Україну займає близько місяця.

Довідково: Координаційний центр #SaveUkraineNow(SUN) створений у лютому у партнерстві з Івано-Франківською міською радою, військовими, громадськими організаціями та бізнесами. Центр займається комплексною підтримкою батальйонів з Прикарпаття на передовій та отримує запити напряму від військового командування.