Франківські журналісти позмагалися у плаванні (ФОТО)

Автор: Дубінець Вікторія

12 Кві, 2017 20:14

11 квітня на базі Івано-Франківського коледжу фізичного виховання вже втретє пройшов турнір з плавання серед працівників ЗМІ.

У рамках програми обласного турніру з плавання пройшли особисті та командні змагання. Учасники долали дистанції: 50 метрів вільним стилем (чоловіки); 25 метрів вільним стилем (жінки); естафета 4х25 метрів вільним стилем (команда).

За результатами змагань в індивідуальному запливі серед жінок перемогу здобула Каріна Микуляк, серед чоловіків – Михайло Ребристий. Другими дісталися фінішу Анастасія Шапошникова і Володимир Талалаєв. Лише на декілька секунд від них відстали Вікторія Біла і Богдан Пенкалюк, які посіли, відповідно, треті місця.

В естафеті 4х25 дистанцію найшвидше подолала команда «Дельфіни ПНУ»; другими фінішували «Райські Карпати»; третя сходинка п’єдесталу дісталася команді первинної організації НСЖУ власкорів всеукраїнських видань «Нептун», інформує прес-служба ПНУ.

Спортсмени-журналісти, які посіли 1-3 місця в індивідуальному запливі, отримали грамоти і медалі. Команди-переможці в естафеті нагородили кубками, а їхніх учасників – грамотами.