Франківських держслужбовців виховають за норвезьким прикладом

Автор: Турій Роман

06 Nov, 2014 12:22

Франківських держслужбовців виховають за норвезьким прикладом

Міжнародний фонд соціальної адаптації в Україні спільно з Івано-Франківською ОДА 6 листопада презентував проект навчання державних службовців.

Читайте також: Досвідчені фахівці та моральні авторитети: «Платформа громад» оголосила імена кандидатів у депутати та на посади голів прикарпатських ОТГ (ФОТО)

Президент Фонду, представник Вищої школи бізнесу в місті Бодо (Норвегія) Анатолій Бурмістров повідомив – проект підвищить кваліфікацію державних службовців, аби пришвидшити інтеграцію  України  в Європейське  співтовариство. І хоча Норвегія не є членом ЄС, там, каже експерт, є чому повчитися українцям.

“Це проект підвищення кваліфікації державних службовців для швидшої адаптації України у європейське співтовариство. Ми гооворитимемо про те, якої саме компетенції не вистачає українським держслужбовцям. Ми працюватимемо у сферах бюджетування, антикорупційної діяльності, етики. Думаю, що ми допоможемо цій інтеграції”, – каже президент Фонду.

Голова ОДА Олег Гончарук визнав – такий проект – на часі, адже є гостра потреба у зміні старих підходів до управління країною. Їх не сприймає економіка та саме суспільство. В ході проекту можливі візити прикарпатців у Норвегію.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry