Франківських студентів вчать, як заснувати бізнес від “А до Я” (ФОТО)

Автор: Турій Роман

09 Кві, 2016 12:02

Поділитись публікацією
Франківських студентів вчать, як заснувати бізнес від “А до Я” (ФОТО)

Сьогодні, дев’ятого квітня, в Івано-Франківську стартувала конференція BrainUp Weekend.

Читайте також: Випускники ліцею імені Сабата 35 разів отримали максимальні бали на мультитестах

Спікери дійства – як бізнесмени, так і експерти прикладних галузей, навчатимуть місцевих студентів та загалом зацікавлених започаткувати свою справу.
Як розповіла “Галці” співорганізатор конференції Катерина Іваночко, нині слухачі отримають повну уяву, як реалізувати свої підприємницькі ініціативи.
Бізнес тренінг-6176

“Спікери нині “візьмуть за руку” наших слухачів, і проведуть їх від ідеї бізнесу, його планування, створення команди, делегування повноважень до започаткування, ведення і просування сайту чи загалом іншої приватної справи. Йдеться про як офлайн так і онлайн бізнес”, – каже Іваночко.

Одним зі спікерів нинішнього дійства є Сергій Караванець, відомий кількома цікавими старт-апами, зокрема “Франківським Півмарафоном”.
Бізнес тренінг-6161

“Місцями бракує нам сміливості. Ще небагато в Україні успішних “кейсів”, які б надихали, більше перепон – жахлива податкова система, бюрократія і так далі, які створюють додаткові міфічні блоки, які місцями можуть блокувати від дії. Тому треба трохи молоді це розвіяти з голови, додати впевненості, і розповісти, що помилятися – це не страшно”, – вважає Караванець.