У четвер, 25 жовтня відбувся Інформаційний день конкурсу проектів “Сьогодні креативна ідея – завтра реальна справа”.
Читайте також: Нардеп з Прикарпаття не підписав звернення про позбавлення нардепів ОПЗЖ повноважень, - Чесно
Його проводить “Проектно-освітній центр розвитку інновацій та інвестицій в регіоні “Агенти змін” Прикарпатського національного університету та Івано-Франківське регіональне відділення ВАОМС “Асоціація міст України”.
На інформаційному дні учасники дізнались про загальні умови конкурсу, отримали інформацію про актуальні напрями реалізації проектів у регіоні. Почули приклади успішних проектів розвитку територіальних громад області, та заповнили форму заявки на участь у проекті, інформує “Галка”.
“Цей інформаційний день проводимо, аби роз’яснити умови конкурсу. Ключова мета конкурсу – співпраця з органами місцевого самоврядування. Хочемо залучити студентів, аспірантів нашого університету, аби вони працювали на користь власних громад. Проекти орієнтовані на розвиток місцевого самоврядування в Україні: це може бути й інфраструктура, енергозбереження, культурно-творчі напрями та інше”, – розповіла директорка проектно-освітнього центру “Агенти змін” Прикарпатського національного університету Світлана Кропельницька.
“Конкурс розрахований на студентів та аспірантів, різних спеціальностей. Таким чином хочемо дати зрозуміти – що кожна спеціальність, кожен напрям важливий”, – каже Світлана Кропельницька.
“Підписавши меморандум з ПНУ, ми вирішили долучити креативні ідеї студентів, адже це дасть цікавий результат. Маємо надію, що цей конкурс, розрахований на студентів і аспірантів, дасть результат для ОТГ завдяки проектній діяльності”
Конкурс буде проводитись в три етапи. Перший це сьогоднішній інформаційний. Наступний – розрахунок бюджету проекту. Третій – відбір ідей. На останньому етапі- голови ОТГ будуть відбирати проекти та ідеї, та залучатимуть автора ідеї до втілення її у життя”, – каже директор регіонального відділення “Асоціація міст України” Юрій Стефанчук.
Студентка ПНУ Марина Бойчук розповідає, що цей проект є дуже корисним, не лише для студентів, які прагнуть проявити себе але й для громади.
“Вирішила брати участь, тому що це – соціальний проект, який принесе користь не лише мені, але й людям. Раніше я вже організовувала проект, зокрема про булінг, зараз є багато ідей. Хочемо влаштовувати тренінги для школярів, розмови з психологами”, – ділиться учасниця.