Франківських вчителів інформатики вчили програмуванню роботів (ФОТО)

Автор: Застава Максим

19 Вер, 2018 18:47

Франківських вчителів інформатики вчили програмуванню роботів (ФОТО)

В Івано-Франківську провели безкоштовну презентацію для вчителів інформатики навчальної програми простих робототехнічних систем, яка була розроблена представниками Університету Короля Данила разом з Академією Технічних наук України.

Читайте також: Дві нагороди привезли прикарпатські сноубордисти з міжнародних змагань (ФОТО)

Вчителям запропонували просту платформу, на основі мікроконтролера Arduino для популяризації робототехнічної сфери серед учнів загальноосвітніх шкіл 9-11 класів. Така платформа дозволяє без додаткових фахових знань отримати навички щодо програмування роботів.

«Цей захід спрямований на ознайомлення вчителів з програмою, яка була розроблена в Університеті Короля Данила. Ми запропонували педагогам пройти безкоштовне навчання і в подальшому кращим 10 викладачам буде надано комплекти обладнання для навчання своїх учнів. Розроблена програма затверджена в відділі освіти і викладач може записати це як гурток або позашкільну робота, крім того він підвищує свою компетенцію в програмуванні. А для школярів це можливість побачити практичний досвід програмування», – розповідає PM факультету інформаційних технологій Університету Короля Данила Василь Боднарук.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...