Франківським власникам нерухомості має прийти лист з податкової до 1 липня

Автор: Людмила Баран

17 Чер, 2016 08:30

Франківським власникам нерухомості має прийти лист з податкової до 1 липня

Власники нерухомого майна отримають податкові повідомлення-рішення до 1 липня цього року. Фізичні особи у 2016 році сплачуватимуть податок за нерухомість за 2015 рік, за ставками та пільгами, чинними у 2015 році.

Обчислення суми податку з об’єктів нежитлової нерухомості, які перебувають у власності фізичних осіб, здійснюється податковим органом за місцем податкової адреси власника такої нерухомості, виходячи із загальної площі кожного з об’єктів нежитлової нерухомості та відповідної ставки податку, інформує прес-служба ДПІ у місті Івано-Франківську.

Платники податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки мають право звернутися з письмовою заявою до Центру обслуговування платників податкової інспекції за місцем проживання для проведення звірки даних.

У разі виявлення розбіжностей між даними контролюючих органів та даними, підтвердженими платником податку,  проводиться перерахунок суми податку і вручається нове повідомлення.

До 1 липня 2016 року за місцем податкової адреси (місцем реєстрації) платника податку буде направлено податкове повідомлення-рішення про сплату суми податку з зазначенням відповідних платіжних реквізитів. Термін сплати податку – протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.

 

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...